Jednou z nejpříjemnějších možností pořádání slavnosti je zahradní párty. Vhodným místem pro pořádání slavností pod širým nebem jsou zahrady, parky, terasy, altány a átria. Ne každý má možnost vlastní vhodné zahrady a proto se nebojte zeptat se na naše možnosti.

Může se konat odpoledne nebo večer, trvá zpravidla 2 hodiny. Jedná se vlastně o recepci nebo koktejl na zahradě. Je neformální, oblečení zde nehraje roli. Hlavní osnovou je grilování či opékání masa, ryb s posezením u ohně.

Zahradní párty je obvykle poskytována rautovou formou. Pro všechny hosty připravíme pohodlné zázemí s výzdobou, která odpovídá zahradnímu charakteru. Pro zpříjemnění zahradní slavnosti, která se koná nejčastěji odpoledne je obvyklá hudba k poslechu a při plánovaném večerním programu pak hudba k tanci.

Další součástí programu bývají i různé společenské, kulturní a sportovní soutěže. Úspěch těchto akcí je přímo závislý na počasí. Proto je velmi vhodné při dlouhodobém plánování pohoštění v přírodě zajistit náhradní prostory a odpovídající variantu akce pro případ nepříznivého počasí s čímž Vám velmi rádi pomůžeme.