Svítá nám na lepší časy ve volejbale?

Zařazeno v Novinky, Sport by Gabriela Tramplerová

Volejbal dívek na naší škole je momentálně na hranici úpadku, i když poslední turnaj dopadl relativně dobře a děvčata bojovala o 2. místo do posledního míče, obávám se však, že už dlouho této pozice nedosáhneme. Samozřejmě jako správný tělocvikář věřím, že se to ještě vylepší a že na naší škole dalším rokem přibudou šikovní studenti a sportovci, abychom na těchto akcích získávali medaile, co nejdéle to půjde.

Na turnaji 11. 12. 2019 děvčata ukázala, že v nich sportovní duch je a že umí bojovat za každou cenu. V konkurenci družstev gymnázií (1. místo české, 2. místo polské) jsme obsadili 3. místo z pěti, za námi se umístila obchodní akademie (4. místo) a škola zdravotnická Agel, která jako nováček v této soutěži skončila poslední.

Velmi nás mrzel těsný výsledek mezi naší školou a polským gymnáziem, protože od druhého místa nás dělilo jenom pár bodů ve zkráceném třetím setu; souboj byl mimořádně vyrovnaný a napínavý do poslední chvíle. Těžko říct, jestli nám chybělo trochu štěstíčka, ale možná to mělo právě takhle dopadnout, abychom měli o rok ještě větší chuť a sílu je porazit. Každopádně těšíme se znovu za rok J.

Mgr. Júlia Kočarová