Školní jídelna

 
Jestli jsi náš student, můžeš každý den obědvat ve školní jídelně. Ta se postará o to, aby ses dobře a zdravě najedl a načerpal nové síly do každého dne.
 

Jídelna Tyršova 2

V polední přestávce se naobědvej v naší školní jídelně, kde si můžeš vybrat ze dvou jídel (platí od října do května). Obsluhovat tě budou žáci oboru hotelnictví. Přihlásit k obědu se můžeš buď osobně přímo v jídelně, nebo online či telefonicky.

Kontakt:
Tyršova 611/2,
737 01 Český Těšín
Vedoucí šk. jídelny: Ludmila Jabůrková
email: jidelna.tyrsova@albrechtovastredni.cz
tel: +420 558 425 248


Co potřebuješ vědět


Kolik to stojí?

Za oběd zaplatíš 26 Kč.

Můžu si vybrat jídlo?

Můžeš si vybrat ze dvou jídel (kromě doby prázdnin).

Jak se přihlásím k obědům?

Obědy si přihlaš na začátku měsíce, vždy alespoň den předem (do 12:30hod). Můžeš to udělat přímo v jídelně, zaplatíš hotově, nebo telefonicky na čísle +420 558 425 248, nebo emailem jidelna.tyrsova@albrechtovastredni.cz. Poslední možností je přihlášení online přes tlačítko výše. Odhlášení probíhá stejně a musíš to opět stihnout do 12:30 předchozího dne.

Jak to probíhá přímo v jídelně?

Přijdeš do jídelny a odebereš si svůj obědnaný oběd pomocí čipu. Ten tě bude stát 85 Kč.

Co, když nemůžu na oběd, protože jsem onemocněl/a?

Když onemocníš, musíš si obědy odhlásit, nebo bys musel doplácet 31Kč za každý oběd. Zní to zvláštně, ale je to proto, že když jsi nemocný, nemáš podle zákona právo na finančně zvýhodněnou stravu a musel bys tedy platit plnou hodnotu oběda, který stojí 57Kč.

Jak platit obědy bezhotovostní platbou (přes účet)

Když chceš platit obědy přes účet, musíš udělat několik kroků.

  1. Vyplň a odevzdej formulář (je ke stažení níže) Přihláška ke stravování / Povolení k inkasu
  2. Běž do banky (fyzicky, nebo online – to už je na tobě) a tam dej povolení k inkasu z tvého bankovního účtu ve prospěch účtu: Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace, č. účtu (příjemce platby): 9137791/0100.
  3. Horní limit inkasa stanov na 800 Kč

Co se stane? Každý měsíc k 18 dni ti banka strhne z účtu danou částku a připíše ji na účet jídelny. Částka se bude rovnat stravné na daný měsíc + vyúčtované odhlášky.

Chceš chodit na obědy?

Vyplň Přihlášku ke stravování / Povolení k inkasu a uvidíme se v jídelně.
Stáhni si formulář