Školní jídelna

 

Jestli jsi náš student, můžeš každý den obědvat ve školní jídelně. Ta se postará o to, aby ses dobře a zdravě najedl a načerpal nové síly do každého dne.

Milí strávníci,
ti z Vás, kteří máte zřízenou platbu obědů souhlasem k inkasu, budete mít obědy zaplaceny již od 1. září 2022. Ve dnech, kdy se nebudete chtít stravovat, si obědy, prosím, odhlaste.

 

Jídelna Tyršova 2

V polední přestávce se naobědvej v naší školní jídelně, kde si můžeš vybrat ze dvou jídel (platí od října do května). Obsluhovat tě budou žáci oboru hotelnictví. Přihlásit k obědu se můžeš buď osobně přímo v jídelně, nebo online či telefonicky.

Kontakt:
Tyršova 611/2,
737 01 Český Těšín
Vedoucí šk. jídelny: Ludmila Jabůrková
email:
tel: +420 558 425 248


Co potřebuješ vědět


Kolik to stojí?

Za oběd zaplatíš 31 Kč.

Můžu si vybrat jídlo?

Můžeš si vybrat ze dvou jídel (kromě doby prázdnin).

Jak se přihlásím k obědům?

Obědy si přihlas na začátku měsíce, vždy alespoň den předem (do 12:30 hod.). Můžeš to udělat přímo v jídelně (zde zaplatíš hotově) nebo telefonicky na čísle +420 558 425 248, nebo emailem na adrese: . Poslední možností je přihlášení online přes tlačítko výše. Odhlášení probíhá stejně a musíš to opět stihnout do 12:30 předchozího dne.

Jak to probíhá přímo v jídelně?

Přijdeš do jídelny a odebereš si svůj obědnaný oběd pomocí čipu. Čip tě bude stát 91 Kč.

Co dělat, když nemůžu na oběd, protože jsem onemocněl/a?

Když onemocníš, musíš si obědy odhlásit, jinak bys musel/a doplácet 49Kč za každý oběd. Zní to zvláštně, ale je to proto, že při nemoci nemáš podle zákona právo na finančně zvýhodněnou stravu. V případě neodhlášení si oběda bys musel/a platit plnou hodnotu obědu, který stojí 80Kč. Cizí strávníci u nás platí 84Kč.

Jak platit obědy bezhotovostní platbou (přes účet)


Když chceš platit obědy přes účet, musíš udělat několik kroků.

  1. Vyplň a odevzdej formulář (je ke stažení níže) Přihláška ke stravování / Povolení k inkasu
  2. Běž do banky (fyzicky nebo online – to už je na tobě) a tam dej povolení k inkasu z tvého bankovního účtu ve prospěch účtu: Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace, č. účtu (příjemce platby): 9137791/0100.
  3. Horní limit inkasa stanoven na 800 Kč.

Co se stane? Každý měsíc k 18. dni ti banka strhne z účtu danou částku a připíše ji na účet jídelny. Částka se bude rovnat: stravné na daný měsíc + vyúčtované odhlášky. 

Cizí strávníci u nás zaplatí 84 Kč za jeden oběd. 


Chceš chodit na obědy?

Vyplň Přihlášku ke stravování / Povolení k inkasu a uvidíme se v jídelně.

Přihlášení

Ukončení