EPT PRAGUET

Zařazeno v Novinky by Gabriela Tramplerová

EPT PRAGUET

Cash hry se konal 24 hodin denně. Zahájení bylo v sobotu 5. Března od 15:00 hodin. Ukončení bylo ve středu 16. Března ve 20:00 hodin.
Všechny hry se hrály v eurech a probíhaly v Pražském hotelu Hilton v místnosti Grand Ball room a v místnosti casina. Pro vstup do casina byl minimálně věk 18 let. Celkový cenový fond byl 5.771.500 euro což je v přepočtu 140.680.312.500 korun českých.Naší náplní práce bylo obsluhovat hráče pokru. Pokrysté si mohli u nás objednat z denní nabídky různé pokrmy a nápoje. V sále, ve kterém jsme pracovali bylo přes tisíc lidí včetně ostrahy, pořadatelů, dealerů, hráčů a nás.

Procházeli jsme se okolo stolů a pozorovali, jestli si někdo chtěl objednat. Když si hráč všiml, že se nacházíme v jeho blízkosti, zvedl ruku či polohlasně vyslovil „servis please“.
Následovně si objednal a my zamířili k baru, kde se předávaly objednávky těm, kteří pracovali za barem. Naše orientace při donášce objednávky byla zprvu trošku obtížná tak, že jsme postávali a hledali stůl s  daným hráčem, kterému patřila objednávka na našem táce. Ačkoli po dvou dnech nám to šlo jako po másle.
Pracovali jsme pouze jeden týden a za tu dobu jsme se přiučili novým věcem jako například: mít strpení s lidmi, kteří nemají svůj šťastný den. Rozvíjet svou angličtinu. Pracovat samostatně, poctivě a sebevědomě.
Určitě máme ještě větší motivaci pracovat v tomto krásném oboru a jsme velice rádi za další zkušenosti, zážitky na které budeme vzpomínat s úsměvem na tváři.

Mockrát děkujeme!!!!