1.MÍSTO V ROSTLINOLÉKAŘSKÉ SOUTĚŽI

Zařazeno v Novinky by Gabriela Tramplerová

V pátek 10.června 2022 se uskutečnilo v reprezentativních prostorách Poslanecké sněmovny ČR slavnostní vyhlášení výsledků 6. ročníku soutěže „Rostlinolékařství do škol“, pořádané Českou společností rostlinolékařskou, z.s. Praha. Soutěže se za naši školu zúčastnily dvě studentky, Klára Kupková (EPG3) a Kristina Bilková (AGE2), obě se zúčastnily soutěže v kategorii „Je životní prostředí ohrožováno prací zemědělců či lesníků?“. Hodnotící komise, složená z členů České společnosti rostlinolékařské, České akademie zemědělských věd a pracovníků ÚKZÚZ, vyhodnotila v početně velmi zastoupené kategorii jako nejlepší práci soutěžní příspěvek Kláry Kupkové, která tak obsadila 1.místo. Obě naše zúčastněné studentky získaly také zvláštní ocenění v kategorii „Sociální média“ za prezentaci práce na sociálních sítích.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Ing. Barbora Lyčková