Vítězné soutěžní snímky

Zařazeno v ENVOFILM by Jakub Sveda

ENVOFILM 2021

Kategorie nejlepší žákovský film žáků ZŠ

My beautiful village

David Rakus, Základní  a mateřská škola Kopřivnice,     https://youtu.be/ItD419C8fgg

Kategorie nejlepší žákovský film žáků SŠ

Nezdravé pokušenie

Diana Křenková, Eva Maňová, Soňa Fuhrichová, SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku, Žilina,     https://youtu.be/lBtmHI1N8B8

Kategorie absolutní vítězný film

V zajetí mobilu

Jakub Vlček, Masarykova střední škola zemědělská a VOŠ Opava,     https://youtu.be/caqWJOjfjGw

 

ENVOFILM 2019

Kategorie nejlepší žákovský film žáků ZŠ

Příběh atmosféry Země

Veronika Laníková, Veronika Piskořová, Natálie Ivanková, ZŠ Fryčovice, Frýdek Místek,     https://youtu.be/xyJeG4MSQlg

Kategorie nejlepší žákovský film žáků SŠ

Život chlapíka hliníka

Jakub Vlček, Masarykova střední škola zemědělské a VOŠ Opava,    https://youtu.be/1j-aQWm40rs

Kategorie cena místostarosty města Český Těšín

Save the planet

Sára Římanová, Gymnázium Jozefa Božka Český Těšín,     https://youtu.be/iU01sFEy47E

Kategorie cena laické poroty

Za pět minut dvanáct

Jakub Trampler, Polskie Gimnazjum im. Juliusza Slowackiego Český Těšín,     https://youtu.be/0Srw9TBZ_qU

Kategorie zvláštní ocenění poroty

Siréna

Martin Špavelko, Střední umělecká škola Ostrava,     https://youtu.be/scuNBLmn3zI

Kategorie nejlepší zahraniční film

Kľúč k zmene

Diana Křenková, Barbora Valašková, Evca Maňová, SOŠ poľnohospodárstva a služieb na vidieku Žilina,    https://youtu.be/WN77Pr-s1Mg

Kategorie absolutní vítězný film

Tajemství

Simona Walowiczová, Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál,     https://youtu.be/2fX8uAzp2SY

 

ENVOFILM 2018

Kategorie nejlepší žákovský film žáků ZŠ

Spotřební kocovina

Ondra Mohyla, Marek Špok, Eliška Burdková, ZŠ a MŠ Janovice, Frýdlant nad Ostravicí,   https://youtu.be/w0NGhu5cuYc

Poradna

Jan Kalenský, Pavel Škoda, Dalibor Drábek, Gymnázium P. Bezruče Frýdek Místek    https://youtu.be/xxvA-GNCPqw

Kategorie cena starosty města Český Těšín

Kdo vyhraje aneb Tajemství papíru

Klára Moravcová, Klára Černohorská, Dominika Mokroszová, Gymnázium Jozefa Božka Český Těšín,     https://youtu.be/fRIfSVYbsPY

Kategorie cena laické poroty

Mulda – man

Antonín Balon, Gymnázium Karviná,     https://youtu.be/Ix12lJalI7s

Kategorie zvláštní ocenění poroty

Uvědomění

Šimon Langer, Kateřina Franková, Petra Pavelková, Všeobecné a sportovní gymnázium Bruntál,     https://youtu.be/kYMHhnGXdd8

Kategorie nejlepší zahraniční film

Naše auto budúcnosti

Marek Bacula, SOŠ strojnická Kysucké Nové Mesto,     https://youtu.be/dbGUI1-WEvw

Kategorie absolutní vítězný film

Doba plastová

Ondřej Byrtus, Albrechtova střední škola Český Těšín,     https://youtu.be/KTekXm2QNCs

 

ENVOFILM 2017

Kategorie nejlepší žákovský film žáků ZŠ

Jak se z popelnice volá, tak se z popelnice ozývá

Zbyněk Rohlík, Hynek Janáč, Jiří Hába, ZŠ Vsetín – Trávníky,     https://youtu.be/CudFhGckCMs

Kategorie nejlepší žákovský film žáků SŠ

O původu světla

Veronika Fialová, Střední umělecká škola Ostrava,     https://youtu.be/nV56km59TeI

Kategorie nejlepší studentský film studentů VOŠ a VŠ

Májový déšť

Dominika Ondrušková, Ostravská univerzita v Ostravě,     https://youtu.be/RAuPHM5oHs8

Kategorie nejlepší týmová práce

Monitoring bobrů

Ondřej Byrtus, Žaneta Zichlarzová, Eliška Borutová, Albrechtova střední škola Český Těšín,    https://youtu.be/GM9Y9tspHDM

Kategorie cena žákovské poroty

Africa Expedicion

Kristina Tomisová, Ostravská univerzita v Ostravě,     https://youtu.be/1ZPQ2fLiCCo

Kategorie zvláštní ocenění poroty

Co to z barev vykouklo?

Roman Holub, Tomáš Lakatoš, Jiří Karban, ZŠ Ostrava Mariánské Hory,     https://youtu.be/7dxJdn4RlLM

Kategorie nejlepší zahraniční film

Začni žiť

Ivan Bačikovský,Ján Bambúch, Stredná odborná škola poľnohospodárstva a služieb na vidieku,     https://youtu.be/SMgQqLb0XeU

Kategorie absolutní vítězný film

Lightbulb

Alexandr Pisaniá, Jan Kundrát, Základní škola a Gymnázium Vítkov,     https://youtu.be/6MU9WPlF1t8

 

 

ENVOFILM 2016

Kategorie nejlepší týmová práce

Třídíme s Horstem

Lucie Marethová, Dan Popek, Dominik Satke, Základní škola a gymnázium Vítkov,     https://youtu.be/iLwBgGPcyuI

Kategorie nejlepší žákovský film žáků ZŠ

Papíráčkova cesta aneb jak zachránit stromy

Petr Štefek, Rachel Stopová, Roman Janiczek, Masarykova základní škola Návsí,     https://youtu.be/JqeDR5dNh0c

Kategorie nejlepší žákovský film žáků SŠ

Žízeň

Ondřej Trojak, Jan Trojak, Gymnázim Karviná,     https://youtu.be/knBEZe3JM4Y

Kategorie cena diváků

Proč nám pijí krev?

Petr Mischinger, Střední umělecká škola Ostrava,    https://youtu.be/kPpsyB94StM