Náš cateringový tým, který sdružuje skupinu odborných učitelů a žáků, je připraven Vám poskytnout kvalitní komplexní služby v oblasti gastronomie. V rámci našich cateringových služeb nabízíme profesionální zajištění rautů, malého občerstvení u příležitosti obchodních jednání a firemních prezentací, konferencí, coffee breaků, firemních večírků, barmanských a sommelierských služeb apod. Při realizaci našich cateringových služeb klademe důraz na osobní přístup. Naším cílem je nejen co nejlépe uspokojit zákazníka, ale i zdokonalit odbornou přípravu žáků. Tyto služby jsou realizovány v doplňkové činnosti školy.

Zajistíme kvalitní menu přesně podle Vašich požadavků. Menu vždy sestavujeme tak, aby odpovídalo příležitosti a Vašim finančním možnostem. Kromě samotného jídla a nápojů zajistíme i veškeré potřebné vybavení dle možností školy, dovoz přímo na místo a také profesionální obsluhu. Rovněž se postaráme o výzdobu dle vašich požadavků.

Nabízíme široký sortiment pokrmů studené i teplé kuchyně dle současných gastronomických trendů. Naši cukráři a pekaři Vám připraví paletu dezertů a koláčů.

Pro pořádání zahradní slavnosti nabízíme prostorný sportovní areál.

Upozornění Školní cateringový tým si vyhrazuje právo zakázku nepřijmout v obdobích s výjimečným výukovým zatížením, např. v době konání maturitních zkoušek, závěrečných zkoušek, odborných školních soutěží apod.

 

Kontakt: Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace Tyršova 611/2 737 01 Český Těšín Tel.: 558 425 200 VEŠKERÉ SLUŽBY jen na základě předběžné písemné objednávky (poptávky) zaslané poštou na adresu školy nebo předané osobně v sekretariátu školy na ul. Tyršově 2/611 nebo zaslané e-mailem na adresu školy: skola@albrechtovastredni.cz

10.03.2017
Naši klienti/reference

- Městský úřad Český Těšín
- Hospodářská rozvojová agentura Třinecka HRAT
- Kongres Poláků v České republice
- Komerční banka Karviná
- Odborový svaz pracovníků školství Karviná
- Kulturní a společenské středisko "Střelnice" KaSS), Český Těšín
- Finidr, s.r.o., Český Těšín
- Sdružení přátel polské knihy Český Těšín
- Slezská církev evangelická, Těšínsko
- Pedagogické centrum pro polské národnostní školství Český Těšín
- Multimediální show OLZA Lewron
- Sidostavby, spol.s.r.o., Horní Suchá
- Euroregion Těšínské Slezsko Třinec
- Dům děti a mládeže Český Těšín
- Slezská diakonie Český Těšín
- Společnost polských učitelů Český Těšín
- Občanské sdružení Trianon Český Těšín


 


02.05.2012
Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace

Albrechtova střední škola je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

http://www.albrechtovastredni.cz/hotelova.html?ida=217&pp=aktuality_1