Úvodní stránka » NÁSTAVBA celý článek

Aktuality

Soutěž pro studenty středních škol | 07.01.2018 Zpět na seznam aktualit Aktuality

Slezská univerzita v Karviné vyhlásila soutěž pro studenty středních škol na témata, která jsou mladé generaci velmi blízká a souvisí s rozvojem moderních technologií. V tomto případě se univerzita zaměřila na nakupování, cestování v budoucnosti a život s internetem a mobilem nebo naopak bez něj. Což si už v dnešní době neumí nikdo moc představit. Dalším úkolem bylo přemýšlet o bydlení prostřednictvím hypotéky a úrovni mzdové politiky v ČR.

 

Témata soutěže byla velmi aktuální a studentům blízká, zúčastnilo se tedy několik týmů naší Albrechtovy střední školy. S radostí a hrdostí již mohu také říci, že studenti třídy HT3.B se tohoto úkolu zhostili na výbornou a umístili se na 1. místě, za což je velmi chválím a gratuluji. Vítězný tým tvořila Adriana Moučková a Nikolas Milionis. Tento náš vítězný tým vypracoval esej na téma: Jaká nás čeká budoucnost v nakupování ? 

Toto téma je nyní před Vánoci o to víc aktuální a nakupovat přes internet je trend a stále víc a víc oblíbeno, avšak má spoustu kladů a záporů a právě tyto výhody a nevýhody nakupování přes internet oproti kamenným obchodům si rozebrali studenti ve své práci a zvítězili!! Nám tedy nezbývá než jim poděkovat za skvělou prezentaci Albrechtovy střední školy a potřást jim pravicí za to nejlepší umístění. Blahopřejeme vítězům !!!

 Zpět na seznam aktualit Zpět na seznam aktualit
Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace

Albrechtova střední škola je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

http://www.albrechtovastredni.cz/hotelova.html?ida=217&pp=aktuality_1