Pochvala a poděkování patří provozním zaměstnancům za všechny dosavadní mimořádné počiny v souvislosti se změnami, kterými prochází naše škol. Děkujeme za realizaci rekonstrukcí, údržbářských prací všeho druhu, modernizace, stěhování, apod.

10.11.2017

V sobotu dne 5. 11. 2016 od rána do pozdního večera probíhal v tiskárně FINIDR Den otevřených dveří, který navštívilo bez mála 1200 osob všech věkových kategorií místních i z daleka. Naši polygrafové z 1. ročníku(!), také 2. ročníku a 3. ročníku zajišťovali servis i reprezentovali školu a to SKVĚLE! Chválím a děkuji. Sama jsem se o tom přesvědčila!

07.11.2016

Děkujeme žákům KČ 3. -  DOMINIK VARGA, MARTA PLOCOVÁ, TEREZA KUBINOVÁ, LUKÁŠ GRBAL - za vzornou reprezentaci naší školy na plese ZŠ Pod Zvonek. Opravdu vřelé poděkování přišlo nejen od SRPŠ, ale i od paní ředitelky ZŠ. Děkujeme také všem dalším dobrovolníkům, kteří projevili zájem o zajištění obsluhy na tomto plese.

15.02.2016

Poděkování se náleží všem žákům, kteří jakýmkoliv způsobem přispěli ke zdaru těchto významných akcí. Trochu větší poděkování si zaslouží studenti HT3.A a HT3.B  a reprezentanti školy v sommelierské soutěži. Jste fajn děcka!

03.02.2016

LADISLAV KLEPÁČ, PC3.

LUKÁŠ TANCOŠ, PC3.

zvláštní poděkování a pochvala za mimořádné úsilí, obětavost, pomoc, lidský přístup při doprovodu spolužáka Dominika (vozičkáře) po celou dobu školního zájezdu do Prahy.

11.12.2015
ANNA BYRTUSOVÁ, AC2.
SOŇA BOJKOVÁ, AC 2.
ADRIANA CZYLOKOVÁ, AC1.
VLADISLAV HOJSTRIČ, AC1.
všichni obor cukrář - za vzornou reprezentaci naší školy v Centru sociálních služeb na ulici Sokolovské v Českém Těšíně. Spolu se seniory centra jedno celé středeční odpoledne pekli máslové věnečky z pálené hmoty. Vydařily se a chutnaly. Děkujeme také paní učitelce Mgr. Kamile Foltynové, která je doprovázela.
25.11.2015
Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace

Albrechtova střední škola je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem

http://www.albrechtovastredni.cz/hotelova.html?ida=217&pp=aktuality_1