Fa Schaumann hledá Poradce pro chov a výživu hospodářských zvířat pro oblast severní Moravy.  VŠ, SŠ, zemědělského směru. Více informací tel: 602443094 Ing. Kořínek, obchodní ředitel

18.10.2017

Vážení členové CBA, JSC, přátelé,

Hotel Holiday Inn Prague Congress Centre, který je součástí Kongresového centra Praha, a.s. vám nabízí zajímavou brigádu či hlavní pracovní poměr na léto na pozici ČIŠNÍK/SERVÍRKA.

Jako zaměstnanec hotelu získáte řadu zajímavých výhod:

·        bezplatná výuka AJ v průběhu 3 měsíců

·        ubytování v rámci řetězce IHG za zvýhodněné zaměstnanecké slevy

·        možnost motivační odměny

Bližší informace získáte u pana Tomáše Oklešťka na telefonu 261 175 979.

S přátelským pozdravem

Aleš Svojanovský

Prezident

svojanovsky@cbanet.cz,  mobile: +420 777 628 333

www.cbanet.cz, www.iba-world.com

 Vizitka podpis CBA 2015

INZERÁT

27.06.2017

Firma Koeximpo přijme na práci s PC (Word, Excell) absolventa školy s VL nebo s maturitou.

Zájemci! Navštivte sídlo firmy na ulici Lípové v Českém Těšíně – areál VOP nebo volejte mobil 602 534 548

15.06.2017

Vážení členové CBA,

Nově otevíraný bar CRAZY DAISY v Praze hledá pracovníky na pozice:

  • barman/ka
  • office manager/ka
  • obsluha
  • bar manager/ka
  • sommelier

Chcete se stát součástí CRAZY DAISY?

Pošlete své CV na info@crazydaisy.cz. Více informací naleznete v přiloženém dokumentu.

Prezident

CBA - HLEDÁME CELÝ TEAM

05.04.2017

Pražská firma CNI tisk servi spol. s r.o., hledá zaměstnance (muže i ženy) do své výrobní pobočky v Českém Těšíně.

Jedná se o pracovní pozici vývoje a tónování tiskových barev.
Barvy jsou zdravotně nezávadné.

Náplň práce: míchání různých odstínů barev dle připravených receptur + následná kontrola namíchaného odstínu barvy a jeho případná korekce. Práce není fyzicky náročná a je vhodná i pro ženy.

Pracovní doba: Po-Pá, 7-19.00.hod, dvousměnný provoz. Ranní směna 7-15.30.hod odpolední 10.30.-19.00.hod. Začátek i konec směny lze upravit dle domluvy.

Požadavky: 100% spolehlivost, snaha, průměrné barevné cítění, zdravý selský rozum.

Ohodnocení: Nástupní měsíční plat 20.000 Kč + 5.000 Kč prémie. Možnost roční prémie.

Případné dotazy a životopisy prosím zasílejte na E-mail: m.dobrus@cnitisk.cz

Krásný den přeje / Best regards

Miroslav Dobruš
CNI tisk servis spol. s r.o.
Pobočka Opava

mobil:+420 735 751 356

E-mail: m.dobrus@cnitisk.cz

18.03.2017
Restaurace - VINAMET
Dělnická 566/12
736 01 Havířov-Město
příjme servírku - číšníka. Informace naleznete v přiloženém letáčku.
01.06.2016
29.05.2016
25.05.2016

Požadavky z grafiky:

•             znalost DTP sazby a předtiskové přípravy

•             znalost typografických pravidel

•             alespoň základní znalost polygrafie

•             zkušenosti s prací s grafickými programy sady Adobe - Photoshop, inDesign, Illustrator

•             kreativita a grafické cítění

•             zkušenosti s tvorbou katalogů, letáků, plakátů, PF, úpravy fotografií apod.

•             schopnost pracovat dle zadání

-              Znalost Angličtiny na komunikativní úrovni

-              Znalost Polštiny vítána

-              Může být i se zdravotním postižením, které nebrání při výkonu této práce

FIRMA

Leszek Kotula

ELMAX STORE a.s.

Topolová 777

735 42 Těrlicko

Tel. 602718675

23.05.2016
Firma SAPLER a.s., Karviná Nové Město nabízí zajímavou práci na moderní tiskárně, perspektivní a stabilní zaměstnání, zázemí společnosti s pevnou pozicí na trhu a motivující finanční ohodnocení.

04.05.2016
Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace

Albrechtova střední škola je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem