Elitní

Společnost

Studentů

Absolventů

 


30.08.2018

Členství uděleno 2018

KATEGORIE PROSPĚCH

Roman Janik, KČ 3.

Petra Legerská, KČ 3.

Šárka Pyszková, KČ 3.

Michal Sikora, KČ 3.

Nicole Capková, KČ 3.

Lucie Greifenthalová, KČ 3.

Jana Humajová, KČ 3.

Věra Malurková, KČ 3.

Dominika Nováková, KČ 3.

Nikola Smelíková, KČ 3.

Tomáš Tomeczek, KČ 3.

Petra Kuncová, JP 3.

Lenka Vilgocká, JP 3.

Sabina Božková, JP 3.

Milan Myška, JP 3.

Adriana Czyloková, AC 3.

Vladislav Hojstrič, AC 3.

Weronika Jochymková, AC 3.

Denisa Křižánková, AC 3.

Ivana Špilová, AC 3.

Alexandra Andělová, AC 3.

Tereza Bílá, AC 3.

Kristýna Dutková, HT 4. A

Nikol Mazurová, HT 4. A

Viktor Pindel, HT 4.A

Markéta Rojčíková, HT 4.B

Pavlína Gomolová, AGE 4.

Kamila Kobieluszová, AGE 4.

Karolína Balášová, AGE 4.

Šimon Toman,  PG 4.

Aleš Kantor,  PG 4.

Tereza Kubinová, PO 2.

KATEGORIE ODBORNÉ DOVEDNOSTÍ

Roman Janik, KČ 3.

Karolína Frollová, AC 3.

Lenka Siudová, AC 3.

Vladislav Hojstrič, AC 3.

Lucie Siegelsteinová, PG 4.

Adéla Dudysová, HT 4. A

Marie Mašatová, HT 4. A

Viktor Pindel, HT 4. A

Tomáš Munka, HT 4. A

Jakub Olbrich, HT 4. B

Pavlína Gomolová, AGE 4.

Lukáš Grbal, PO 2.

Jakub Kubina, PO 2.

KATEGORIE REPREZENTACE ŠKOLY

Lucie Greinfenthalová, KČ 3.

Tomáš Tomeczek, KČ 3.

Adriana Czyloková, AC 3.

Samuel Bocek, PG 4.

Radomír Sliž, HT 4. B

Monika Jánošíková, HT 4. B

KATEGORIE ABSOLVENTI ŠKOLY – za věrnost

Absolventi školy, kteří na škole také pracovali nebo pracují

Členství uděleno 2018 při příležitosti 5. výročí Albrechtovy střední školy v ČT

Mgr. Lukáš Boda

Iveta Bervidová

Ing. Alena Branná

Mgr. Pavel Cieslar

Bc. Anna Čunderlová

Václav Drobisz

Mgr. Kamila Foltynová

Bc. Pavla Fuksová

 Mgr. Lenka Hajduková

Mgr. Jiřina Králová

Bc. Iveta Masopustová

Mgr. Danuta Molendová

Ing. Zdeněk Mruzek

Mgr. Michaela Ondruchová

Bc. Zdeňka Poštulková

Libuše Rowná

Mgr. Marek Rusz

Bc. Helena Šikulincová

Mgr. Anna Vavříková

Václav Vojcik

Iveta Filipiec

Renáta Přikrylová

Urszula Smetanová

Andrea Tillová

Bc. Kateřina Zaoralová


22.08.2018

Členství uděleno 2017

KATEGORIE PROSPĚCH

Kamila Valiánová, HT 4. A

Tereza Szotková, HT 4. B

Jolana Helmová, DP 3.

Zuzana Cyříková, KČ 3.

Denisa Caldová, AC 3. aranžérka

Eliška Klapsiová, AC 3. aranžérka

Lucie Táborská, AC 3. aranžérka

Anna Byrtusová, AC 3. cukrářka

Markéta Labudová, AC 3. cukrářka

Silvie Petřeková, JP 3. pekařka

Kristýna Biedravová, JP 3. jezdec a chovatel koní

Veronika Kaletová, JP 3. jezdec a chovatel koní

Monika Kolarzová, JP 3. jezdec a chovatel koní

Natálie Masarovičová, JP 3. jezdec a chovatel koní

Kamila Mičulková, JP 3. jezdec a chovatel koní

Paula Siudová, JP 3. jezdec a chovatel koní

KATEGORIE ODBORNÉ DOVEDNOSTÍ

Adriana Skotalová,  PG 4.

Michal Konvička, PG 4.

Patrik Saňák, PG 4.

Jakub Konderla, PG 4.

Nikola Delongová, PG 4.

Marta Grzegorzová, PG 4.

Dominika Notová, PG 4.

Sandra Siostrzonková, AGE 4.

Petr Poloczek, AGE 4.

Tereza Holáňová, AGE 4.

Marek Holajn, AGE 4.

Petra Kawuloková, HT 4. B

Anna Byrtusová, AC 3. cukrářka

Kateřina Fujáková, KČ 3.

Paula Siudová, JP 3.

Veronika Kaletová, JP 3.

KATEGORIE REPREZENTACE ŠKOLY

Jiří Ciupa, HT 4. A

Petr Cieslawski, HT 4. A

Veronika Koniuchová, HT 4. A

Martin Hubáček, HT 4. B

Dominik Kolář, HT 4. B

Veronika Pukowiecová, HT 4. B

Petra Holková, HT 4. B

Michaela Chýlová, HT 4. A

Barbora Kobzová, KČ 3.

Paula Siudová, JP 3.

 


21.08.2018
Moravskoslezský kraj Příspěvková organizace

Albrechtova střední škola je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem